Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru VbetCrypto Yenilendi! Üyeliği Bulunanlar Tekrar Üye Olmalı!

K

Kayla1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
163
44
28
31 tane ftn satılır almak isteyen yazsın

kartalite1

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
770
584
93
@VbetCrypto sitenize 100 ftn yatirdim ağda sorun var sanırım transfer 1 saatte onaylandi fastex borsasindan ama site hesabima geçmedi ve işin komik tarafi vbettrdede ftn yatirim gecmedi iki tarafinda canli destegine ilettim sizinde dm ye gerekli gorselleri attim @Vbet Türkiye

Beşiktaş

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,823
10,445
113
@VbetCrypto merhabalar efendim burada gördüğüm üzere üye oldum 10 spin aldım kullandım hesap doğrulama için belge attım fakat müşteri engelli diyor ? Sebebi nedir kullanıcı adı : empati

bero123456

bero123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
507
295
63
@VbetCrypto sitenize 100 ftn yatirdim ağda sorun var sanırım transfer 1 saatte onaylandi fastex borsasindan ama site hesabima geçmedi ve işin komik tarafi vbettrdede ftn yatirim gecmedi iki tarafinda canli destegine ilettim sizinde dm ye gerekli gorselleri attim @Vbet Türkiye
Payfix ile yatır usdt trc20 ile çek en sıkıntısız bu diğerleri sıkıntı şuan.

bero123456

bero123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
507
295
63
Sitenizde bakiye silinmeler hesap kitlemeler oluyor yatırım yapicam korkuyorum bı açıklama getirir misiniz? Bu sizden mi alakalı sistem hatası mı bu olaylar @VbetCrypto

fatih424242

fatih424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
223
43
Üyelikleri silmenizdeki amaç neydi yani vbet

Raven

Raven

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
714
313
63
Gün icinde kilitlenen hesaplar açılacak denmişti dün ama hala açılmadı 😢

Scrrs

Scrrs

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
225
106
43
@VbetCrypto hesabıma giremiyorum canlı destek hattı da cevap vermiyor

VbetCrypto

VbetCrypto

Büro Destek
Büro Destek
43
61
28
Özel mesaj gönderildi.
@VbetCrypto merhabalar efendim burada gördüğüm üzere üye oldum 10 spin aldım kullandım hesap doğrulama için belge attım fakat müşteri engelli diyor ? Sebebi nedir kullanıcı adı : empati
Sitemizde kayıt olduğunuz mail adresten [email protected] mail adresimize kimliğinizi yüzünüze yakın tutarak, diğer elinizde ise üstünde bugünün tarihi ve VBETCRYPTO yazılı kağıt tutarak selfie çekip göndermeniz talep edilmiştir.

Sitenizde bakiye silinmeler hesap kitlemeler oluyor yatırım yapicam korkuyorum bı açıklama getirir misiniz? Bu sizden mi alakalı sistem hatası mı bu olaylar @VbetCrypto
Bakiyelerin silinmesi teknik durum. Çekim talebi iptal edilenlerin bakiyeleri kayboluyordu sorun giderildi. Bu sebeple kapalı olan hesaplar da sırayla aktif ediliyor.

Üyelikleri silmenizdeki amaç neydi yani vbet
Selamlar,

Üyelik silme derken? Sorununuz varsa ID ile birlikte yazınız lütfen.

Freespin alabilmek için 100 tane hesap açanları kastediyorsanız tespit edilen hesaplar tabi ki açılmayacak.

Gün icinde kilitlenen hesaplar açılacak denmişti dün ama hala açılmadı 😢
Kontroller devam ediyor, bazı hesaplar aktif edildi.

Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Anlayışınız için teşekkürler.

@VbetCrypto hesabıma giremiyorum canlı destek hattı da cevap vermiyor
Aldığınız hata ekran görüntüsü ve ID iletir misiniz özel mesajla lütfen?

Beşiktaş

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,823
10,445
113
Özel mesaj gönderildi.

Sitemizde kayıt olduğunuz mail adresten [email protected] mail adresimize kimliğinizi yüzünüze yakın tutarak, diğer elinizde ise üstünde bugünün tarihi ve VBETCRYPTO yazılı kağıt tutarak selfie çekip göndermeniz talep edilmiştir.

Bakiyelerin silinmesi teknik durum. Çekim talebi iptal edilenlerin bakiyeleri kayboluyordu sorun giderildi. Bu sebeple kapalı olan hesaplar da sırayla aktif ediliyor.

Selamlar,

Freespin alabilmek için 100 tane hesap açanları kastediyorsanız tespit edilen hesaplar tabi ki açılmayacak.

Başka isteğiniz varmıdır efendim cekinmeyin lütfen :) bir siteye üye olmak bu kadar zor olmamalı ya gerçekten vazgeçtim

Beşiktaş

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,823
10,445
113
Başka isteğiniz varmıdır efendim cekinmeyin lütfen :) bir siteye üye olmak bu kadar zor olmamalı ya gerçekten vazgeçtim
Bir elimde kimlikle kafama tutacağım bir elimde yazılı kâğıt komşudan rica ederiz telefonu tutması için bir başka komşuda kafamızı çevirir derken yapabiliriz ya sanki bizde o kapasite var :

fatih424242

fatih424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
223
43
Özel mesaj gönderildi.

Selamlar,

Ben Freespin almak için çoklu hesap açmam

VbetCrypto

VbetCrypto

Büro Destek
Büro Destek
43
61
28
VbetCrypto

VbetCrypto

Büro Destek
Büro Destek
43
61
28
bero123456

bero123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
507
295
63
Özel mesaj gönderildi.

Selamlar,

Özel Mesajınıza bakar mısınız?

lumberjack

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,020
2,834
113
Bir elimde kimlikle kafama tutacağım bir elimde yazılı kâğıt komşudan rica ederiz telefonu tutması için bir başka komşuda kafamızı çevirir derken yapabiliriz ya sanki bizde o kapasite var :
Git başka siteden devam et sportsbet.io da yatırım çekim saniyeler sürüyor benimde müşteri engelledi yazıyor yatırım yapacaktım vazgeçtim üstelik hesapta kimlik onayı da yapmıştım bozuldu site zaten bir sitenin ikincisi çıktımı bozuyor

kartalite1

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
770
584
93
@VbetCrypto yatirimim simdi gecti teşekkürler
Tek sorunum kaldi mail adresimi guncellemem lazim mail attim gerekli herseyi gonderdim ama guncellenmedi
Guncelleme nedenim vbettr deki mail adresimle vbetcrypto mail adresim ayni olmasi lazim bi promosyon var ona katilabilmem icin